Podaruj 1% podatku na cele związane ze sportem dzieci i młodzieży

Dzięki podjętej po raz kolejny współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem Sport Dzieci i Młodzieży „Sokół” w Muszynie, MKS „Poprad” Muszyna oraz Towarzystwem Miłośników Ziemi Muszyńskiej (które posiada status organizacji pożytku publicznego i udostępniło swój KRS) w 2016 możliwe jest przekazanie 1% podatku za rok 2015 na cele związane z popularyzowaniem, upowszechnianiem i rozwijaniem sportu dzieci i młodzieży, w tym na stwarzanie utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągnięcia mistrzostwa sportowego, poprzez organizowanie imprez i zawodów sportowych, sfinansowanie kosztów zakupu sprzętu sportowego, pokrycie kosztów udziału w rozgrywkach i turniejach. W 2013 z 1% zebraliśmy 647 zł i dzięki pomocy finansowej TMZM uzyskaną kwotę 1.800,00 zł przeznaczyliśmy na stypendia sportowe wypłacane przez 6 m-cy dla 4 uczniów z najlepszą frekwencją na treningach i zawodach sportowych. W 2015 r. z zebranych środków za 2014 z 1 % oraz dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od TMZM częściowo w kwocie 1.500,00 zł pokryliśmy koszty wyjazdu do Warszawy na mecz Reprezentacji Polski z drużyną Giblartaru. W 2016 z zebranych środków planujemy dofinansować wyjazd, który będzie nagrodę dla uczestników zajęć za ich codzienną pracę i sumienne uczestniczenie w treningach.

JAK PRZEKAZAĆ 1% podatku

Wypełniając odpowiednią rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28,36, 36L, 37,38, 39):

Nazwa OPP: Towarzystwo Miłośników Ziemi Muszyńskiej

Numer KRS: 0000103399

Bardzo prosimy o wpisywanie w polu Cel szczególny 1% : Projekt „Wspólny cel”

Wiadomości (utwórz nową)